PARDOŠANA Villa, Marousi, Athens, Griekija, Themistokleous 27

PARDOŠANA - Cod. 20694

  • Tips: Villa
  • Platība: 300 m²
  • Istabu skaits: 11
  • Stavs: 3

Īpašums ir divarpus stāvu māja pavisam 300 kv ms. Zeme, uz kuras māja atrodas ir 450 kv ms. Platība ir tuvu metro stacijai (8 min gājiena attālumā), un tas ir arī apkalpo vietējā pašvaldības autobusu, kas apstājas vairāk vai mazāk ārpus mājas. Ir skolas, kā arī kokaudzētavas stacijas atrodas gājiena attālumā no mājas. Teritoriju raksturo kā mierīgu un "draudzīgā" zonā, kur kaimiņi "zina", viens otru, un lielākā daļa cilvēku, kas dzīvo tur dzīvo jau daudzus gadus.
Māja ir sadalīta divās neatkarīgās mājas vienu virs otras katrs ar atsevišķu ieeju (atrodas pie stūra ielas).
Stāvā ir 115 kv ms, celta ap 1961 no akmens. Tai ir divas guļamistabas, viena marmora vannas istaba, plaša dzīvojamā istaba ar darba kamīnu, virtuve ar atsevišķu ēdamistabu un papildus telpa, ko var izmantot kā biroju vai kaut kas cits. Ir skapji gandrīz katrā telpā. To ieskauj liela veranda un tai ir pieejami dārzā, kas ir ap māju. Ir iekštelpu autostāvvieta divām automašīnām. Pagraba tiek izmantots kā uzglabāšanas telpa pirmajā stāvā, kur centrālā apkures sistēma, kas arī atrodas apkures gan mājas.
Pirmajā stāvā māja ir neliela māja (pusotra stāva) pie 185 kv ms, celta ap 1974, kur pirmajā stāvā ir plaša viesistaba ar darba kamīnu, virtuve ar atsevišķu ēdamistabu, divām guļamistabām un vannas istaba. Tā ir arī plaša veranda ap māju. Otrajā stāvā ir vēl divas guļamistabas gan ar maziem balkoniem un lielāku vannas istabu.
No jumta iekšā (bēniņus) tiek izmantota kā noliktavas telpas kāpnēm mājā un ir skapji pie katrā istabā.

Interesi par šo īpašumu


Free real estate ads
Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
Piekrītu personīgu datu apstrādei*
Atcelt
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB