PARDOŠANA Bārs/Restorāns/Nakts klubs, Marathia, Zakynthos, Griekija, Limni Keri

PARDOŠANA - Cod. 24600

  • Tips: Bārs/Restorāns/Nakts klubs
  • Platība: 5000 m²
  • Istabu skaits: 16
  • Stavs: 1-2
  • Celtniecības stāvoklis: Excellent

RESTORĀNS AR AKTĪVU AKMENU MĀJU.
Atrašanās vieta: LIMNI KERI, ZAKYNTHOS Jūras parka iekšpusē.
Luksusa apdare - brīnišķīgs skats uz bruņurupuča līci.

IESPĒJA pārveidot būvniecību:
- VILLA 2 STĀVOS ar baseinu
-2 DZĪVOKĻI AR ATSEVIŠĶIEM IEŅĒMUMIEM
- VIESNĪCA 800 M2

STRUKTŪRA
Ēka, kuras darbi tika uzsākti 1994. gadā un pabeigta 2003. gadā ar autostāvvietas un zemāk esošās mājas izbūvi, tika uzbūvēta uz neapbūvēta zemes gabala aptuveni 4300 kvadrātmetru platībā, no kuriem vairāk nekā puse tika apstādīta desmitiem augi, dažādu sugu augļu koki un vairāk nekā 30 olīvkoki (no kuriem divi ir vecāki par simts gadiem). Aiz valsts autoceļa zemāk ir 500 kv m nesegts īpašums, kas robežojas ar olīvkokiem. Ir savienojumi elektropārvades līnijai (trīsfāžu (380 volti), telefonam un ūdenim (pašvaldības ūdensapgāde). Ir arī 1600 litru balons sašķidrinātās naftas gāzei (šķidrais propāns).

Galvenā ieeja ir īsa privātā ceļa posms, kas savieno pašvaldības ceļu ar autostāvvietu. Ir otrā vidusskolas ieeja: pilna servisa "dienesta" ieeja, kas ļauj ērti veikt visas degvielas uzpildīšanas, iekraušanas-izkraušanas darbības utt.

Autostāvvieta ir konstruēta divos līmeņos un veidota "gredzenā", lai ērti varētu veikt iebraukšanas-izbraukšanas manevrus. Tā ietilpība ir aptuveni 35 autostāvvietas. Ir lapenes garāža. Caur kāpnēm jūs nekavējoties piekļūstat mājai un pēc tam restorāna terasei, no kuras paveras lielisks skats uz bruņurupuča līci zemāk.

RESTORĀNS
La Bruschetta restorāna ietilpība pašlaik ir aptuveni 150 sēdvietas, kas lielākoties ir sadalītas starp galveno terasi un divām citām mazākām terasēm, no kurām viena atrodas augšējā līmenī. No jebkura punkta paveras lielisks skats uz līci un apkārtējiem kalniem.
Daļu no galvenās terases sedz lapene, daļēji ar logiem, kas tādējādi ļauj veikt aktivitātes pat aukstākos mēnešos. Šajā gadījumā ietilpība ir aptuveni 50 sēdvietas.

Terases ir veidotas tā, lai tajās varētu rīkoties arī tādi pasākumi kā kāzas, dzimšanas dienas, biznesa vakariņas utt. gan lai iegūtu vietu pusdienošanai ar noteiktu privātumu, izmantojot pergolas kolonnu spēli, kas sadala galdus. Divas tualetes ir sadalītas vīriešiem / sievietēm ar atsevišķām ģērbtuvēm.
Restorāna virtuve (aptuveni 55 kv. M.) Ir aprīkota, ērta un efektīva. Virtuves istabā darbiniekiem ir auksta istaba un vannas istaba ar dušu. Aizmugurē ir pārklāta terase apmēram 30 kvadrātmetru platībā. izmanto apstrādes vajadzībām, darbinieku atpūtai utt. Ārā, blakus, ir vēl 2 telpas (viena no 15 kv.m. tiek izmantota kā skapis, otra - 13 kv.m. Aprīkota ar vannas istabu ar dušu un tualeti. Izmanto kā personāla ģērbtuvi).
Restorāns ir savienots ar pašvaldības akveduktu, un zem tā ir uzbūvēta tvertne (dzelzsbetonā) ar tilpumu 15 m3, kas uzbūvēta zem virtuves grīdas.

Ēkas celtniecībai tika izmantoti tādi materiāli kā vietējais akmens, kalta dzelzs, cipreses sijas utt., Un tos visus atbalstīja cieta antisemizēta dzelzsbetona konstrukcija.
Kolonnām un dažādām ārsienām salā pie amatnieku krāsns tika izmantoti vairāk nekā 18 000 ar rokām darināti, pakļauti ķieģeļi. Terases grīdas segumam (aptuveni 200 kv. M) tika izmantotas "antīkās krāsas rozā" dabīgā marmora flīzes (30x30 cm) no Treviso uzņēmuma "Cotto Veneto".

HOUSING
Māja tika projektēta un uzbūvēta tradicionālajā salas stilā.
Tā platība pārsniedz 120 kvadrātmetrus. sadalīts: ieeja, veranda 35 kv.m. ar skatu uz jūru, viesistaba 30 kv m ar stūra kamīnu un atvērtu virtuvi augšējā līmenī, mazs skapis zem kāpnēm, koridors ar iebūvētu skapi 10 kv m platībā, vannas istaba ar dušu, guļamistaba 12 kv m. ar iebūvētu skapi un balkonu, vēl viena 25 kv.m guļamistaba ar 12 kv.m. verandu, vēl viena vannas istaba ar dušu, 15 kv.m iebūvēta skapis., vēl 10 kv.m skapis.
Ziemā ir silts, jo tas ir būvēts pilnībā ar atsegtām akmens sienām ārā un iekšpusē ar platumu 50 cm. savukārt griesti ir no koka ar cipreses kopni. Jumti tiek ventilēti un izolēti ar īpašiem termiskiem materiāliem.
Vidējais iekšējais augstums ir m. Apm. 3.00 Ir apkures sistēmas hidrauliskā un elektriskā sagatavošana (zem verandas ir izveidota telpa katla iespējamai uzstādīšanai). Katrā telpā ir gaisa kondicionēšanas sistēma ar siltumsūkni.
Māja ir savienota arī ar pašvaldības akveduktu, un tai ir tvertne (dzelzsbetonā) ar tilpumu 12 m3, kas atrodas zem verandas.

ĒKAS, RESTORĀNI UN MĀJAS TIKA REALIZĒTAS ATBILSTOŠI LIKUMDOŠANAS NOTEIKUMIEM. VISU BŪVNIECĪBAS IZMANTOŠANU BIJA NOZĪMĒTS.


REKLĀMA "

Pēc rūpīgiem un rūpīgiem pētījumiem Nino pēdējos gados ir izveidojis bruschetta atpazīstamību un reklamēšanu, izmantojot šādus saziņas līdzekļus:
vietējā televīzija, vietējais un reģionālais radio, vietējais un nacionālais periodiskais izdevums, internets.

APSVĒRUMI

Bruschetta klienti vienmēr ir izvēlēti un kvalitatīvi.
Ņemot vērā tā atrašanās vietu, potenciāls ir lielisks investīciju un apgrozījuma ziņā (kas vienmēr ir palielinājies, izņemot vispārējās krīzes 2004. gadu, kurā kritums bija tikai 8%), ņemot vērā arī iespēju ņemot vērā pastāvīgo klientu steidzamo pieprasījumu, turiet to visu gadu atvērtu.
Turklāt 2004. gada Atēnu olimpiskās spēles palielināja tūrismu un ieguldījumus ne tikai valsts mērogā: pati Grieķijas valdība ir pievērsusi lielu uzmanību Zakynthos, veicot ieguldījumus, veidojot jaunu starptautisko lidostu, jauno ostu, jauno slimnīca, uzlabojot jaunus saziņas līdzekļus uz salu un no tās (Zakynthos jau vairākus gadus ir savienota ar visām Eiropas valstīm, kā arī no Izraēlas, Bohēmijas, Somijas, Zviedrijas utt. ar regulāriem un čarterreisiem).

APMEKLĒJUMI, KAS REĢISTRĒTI šis paziņojums

Apmeklējumi, kas sadalīti pēc apmeklētāja valsts

Mainīt datumu diapazonu

Interesi par šo īpašumu


Reklāmas ievietojis Private
Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atcelt
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB