PARDOŠANA Apbūvējams zemes gabals, Astris, Thassos, Griekija, Plot 932B

PARDOŠANA - Cod. 19201

  • Tips: Apbūvējams zemes gabals
  • Platība: 4000 m²
  • Istabu skaits: 0
  • Stavs: 0

Idillisks frontes līnijas piejūras apbūves gabals Thassos salā (Ziemeļegejas jūra), kas atrodas izcilā vietā, kas tiek piedāvāta par reālistisku cenu. Zemes gabals atrodas īsu 10 minūšu gājiena attālumā no blakus esošās smilšu pludmales 'Salonikios'. Tas ir viens no 4 apburošajiem zemes gabaliem šajā piejūras attīstības vietā.

Apmēram 30 metru augstumā virs jūras atrodas miera un klusuma aura, kas sniedz skatu uz priežu ierāmētu skatu pāri dzirkstošajām jūrām līdz Atosa kalnam Halkidiki pussalā. Gabals piedāvā nošķirtību bez attāluma. Laukumam ir laba pieeja no galvenā ceļa, kas apņem salu. Zemes dabiskā maigā topogrāfija samazina zemes rekonstruēšanas daudzumu, kas nepieciešams jebkuram ēkas projektam, un tādējādi optimizē attīstības izmaksas
Vietne atrodas Thassos dienvidu pusē netālu no 'Astris' ciemata, un tajā ir vislabākais salas klimats ar tuvumā esošajām zīdaino smilšu pludmalēm. Vietnes atrašanās vieta un topogrāfija Thassos ir reta parādība. Elektroenerģija iet gar objekta ziemeļu robežu. Ūdensapgāde notiek uz galvenā ceļa, kas apņem salu.

Šis fasādes gabals atbilst visiem vietējās plānošanas kritērijiem, lai varētu piešķirt būvatļaujas. Nesen tika pārdots blakus esošais 4000 kvadrātmetru zemes gabals, kas apstiprina prasītās cenas.

Lai iegūtu pilnu informāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni http://www.viviun.com/AD-155196/

APMEKLĒJUMI, KAS REĢISTRĒTI šis paziņojums

Apmeklējumi, kas sadalīti pēc apmeklētāja valsts

Mainīt datumu diapazonu

Interesi par šo īpašumu


Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atcelt
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB